Стара та Нова мережа


 

Всі хто спочатку був включений в мережу LUXnet :

 

   Абсолютно всі абоненти підключені по надійній, стабільній, високошвидкісній технології FTTB ( Fiber to the Building ) - оптичне волокно в кожен дім. Магістральні лінії зв'язку працюють по технологи Gigabit Ethernet на швидкості 1 Гбіт/с. Наші магістральні оптоволоконні мережі підтримують швидкість передачі даних 1 Гбіт/с, що дозволяє з мінімальними затримками і максимальною надійністю передавати кінцевому абоненту якісний доступ до мережі Інтернет. Всі магістральні та розподільні мережі побудовані із застосуванням найсучаснішого волоконно -оптичного кабелю і надійного керованого устаткування 2- го і 3- го рівня .

 

   До самого абоненту йде розводка вже UTP кабелем категорії 5е . При чому не потрібно ніяке додаткове устаткування. Провід заводяться прямо в мережевий порт комп'ютера або ж за бажанням клієнта в WI - FI роутер .

 

Тому Інтернет працює якісно, надійно, стабільно і без перебоїв.

 

Всі , хто спочатку був підключений в колишню мережу MYinet

 

   Волоконно -оптичні способи підключення мають величезні переваги перед іншими поширеними технологіями, такими як, передача даних по коаксіальним кабельним лініям, технологіями радіодоступу через невисоку стабільность та пропускну здатності останніх.

 

   Колишня мережа побудована за старими технологіями на некерованому обладнанні. Тажке є багато абонентів, які підключені по нестабільній технології радіодоступу і якість зв'язку залежить від погодних умов, температури і навіть пори року.