Об'єднання з мережею "LUXnet"


 

   Шановні користувачі мережі " MYInet ", раді Вас повідомити про те, що з 1 вересня 2012 року нами буде проводитися злиття з динамічно розвивається мережею Інтернет- провайдера "LUXnet" під торговою маркою ТОВ "Люкс.Нет ".

 

    З 1 вересня 2012, беручи до уваги тенденції щодо збільшення Інтернет провайдерських мереж, нами було прийнято рішення про об'єднання локальної мережі «MYInet» з обширною мережею Інтернет- провайдера "LUXnet". І це усвідомлене і обгрунтоване рішення.

 

   Після 1 вересня надавати послуги Вам буде вже ТОВ "Люкс.Нет". При цьому у Вас все буде працювати як і колись, перехід, швидше за все, ви не помітите. Далі розпочнеться планове перемикання користувачів з метою збільшення і розширення послуг, сервісів, а так само для повноцінного злиття мереж на рівні абонентів. Всі наші ігрові, мультимедіа сервери та інші ресурси, послуги техпідтримки будуть доступні Вам як і раніше.

 

  Щоб виключити незручності для наших користувачів, практичний перехід ( налаштування комп'ютерів і переукладання договорів ) користувачів буде проводиться мережею Інтернет провайдера "LUXnet" максимально « безболісно» , із збереженням поточного балансу , існуючих логінів і паролів.

 

   Укладання договорів з мережею Інтернет провайдера "LUXnet" буде проводиться в офісі " MYInet " , а так само в офісі "LUXnet " за адресою Гагаріна 27 , оф. 3. Довідка за телефонами: 5-23-86 , ( 097 ) 512-18-85 .

 

   Само перемикання проводитиметься оперативно і безкоштовно за попереднім погодженням з абонентами зручного для них часу . Ніяких відключень і перерв (крім профілактичних ) у наданні послуг в перехідний період не передбачено. За консультацією можна звертатися на сайт http://lux-net.com.ua або за телефонами: 5-23-86 , ( 097 ) 512-18-85, і так само за колишніми номерами: ( 063) 623-00 - 99 | ( 095) 623-00-99 | ( 096) 623-00-99 , 5-12-61.

 

   Таким чином 1 вересня 2012 локальна обчислювальна мережа з назвою «MYInet», діюча з 2005 року перестане існувати. Після об'єднання провайдерських мереж компанія «LUXnet» продовжить розвиток мережі та активну підтримку всіх існуючих, серверів, сервісів, мультимедіа та файлообмінних ресурсів. А так само очікується прискорення впровадження послуги цифрового телебачення IPTV для абонентів обох мереж .

 

 

Всі діючі абоненти зобов'язані укласти договір з ТОВ " Люкс.Нет".

 

Для цього необхідно при собі мати паспорт та ідентифікаційний код .