Зміна умов надання послуг


   

  Абонплата нараховується в кінці місяця останнього числа. Оплата послуг здійснюється авансовим платежем до 1-го числа за місяць, в якому буде надаватися послуга. У разі несплати і негативного балансу , система обліку автоматично відключає доступ до мережі Інтернет 1-го числа. Своєчасна оплата гарантує безперервність доступу до послуги.

 

  Відновлення надання послуг здійснюється після внесення повної суми (без перерахунків) на особовий рахунок, згідно з обраним тарифним планом.

 

   Якщо Ви не плануєте користуватися нашими послугами , Вам необхідно звернутися до центру обслуговування абонентів та написати заяву на тимчасове призупинення послуги доступу до мережі Інтернет або зателефонувати і зробити заявку в телефонному режимі. У такому випадку не нараховується щомісячна абонплата. В інших випадках абонплата нараховується в повному обсязі без перерахунку. 

 

   Повторне підлючення або перенесення з однієї адреси на іншу із збереженням облікових даних ( логіна і пароля ) складає 100 грн. Перенесення можливе тільки в багатоповерхових будинках з врахуванням технічної можливості .