Нове покоління цифрового ТБ


    - нове покоління цифрового телебачення від нашої компанії. Більш ніж 168 телеканалів у цифровій якості доступні для перегляду на моніторі комп'ютера, на смартфоні, планшеті без додаткових пристроїв, а також за допомогою спеціальної приставки MAG-255. Абонентський пристрій STB декодує відеодані і виводить розшифроване відео у форматі HD на екран телевізора.

 

Для роботи телебачення обов'язково потрібен WI-FI маршрутизатор.

 

   Висока якість зображення досягається завдяки доставці телесигналу по оптоволоконних лініях зв'язку на швидкості 1 Гбіт у секунду. Висока пропускна здатність мереж дозволяє передавати сигнал абоненту без перешкод, з якісним звуком, а також дає можливість транслювати телеканали HD.

 

1 . Для перегляду цифрового телебачення на екрані комп'ютера необхідно:

 

     Зареєструватися на сайті OLL.TV та ознайомитись з правилами користування та публічним договором.

 

2 . Для перегляду цифрового телебачення на екрані телевізора :

 

    Необхідно звернутися в офіс, заключити договір на надання послуг, ознайомитись з правилами користування та публічним договором  та отримати STB приставку.

 

Вартість орендної плати за ТВ-приставку складає 49 грн./міс.


ВАРТІСТЬ ЗА ПОШКОДЖЕННЯ АБО ЗНИЩЕННЯ ОДИНИЦІ ОБЛАДНАННЯ, грн.ЦІНА
ПРИСТАВКА STB MAG-2551600,00 грн.
Упаковка40,00 грн.
Пульт ДУ180,00 грн.

Адаптер мережевий 220В/5.2B 2.0А

200,00 грн.

Кабель 3xRCA - mini Jack

40,00 грн.

 

 

3 . Для перегляду цифрового телебачення на екрані SMART-TV телевізора:

 

    Необхідно звернутися в офіс, заключити договір на надання послуг,  ознайомитись з правилами користування та публічним договором. Обрати тарифний план. Сервіс доступний для користування на ВСІХ SMART телевізорах компаній SAMSUNG та LG виключно на території України. 

 


 

 

 - дозволяє отримати інноваційні можливості телебачення:

 

- Популярні пакети телебачення ( спортивні , фільмові , дитячі , пізнавальні ), чітке зображення переданої картинки HD + багатоканальний звук.

 

- Футбол HD

 

 

- VOD ( Video On Demand ) - OLL.TV відео сервер за запитом, який дозволяє переглядати відео фільми онлайн в режимі HD програвача з можливістю поставити на паузу, записати,  відновити перегляд з того ж місця. Перегляд більш ніж 10 000 ліцензійних художніх фільмів в цифровій якості, а також телешоу, серіали, документальні фільми, пізнавальні програми. 

- ТВ пауза -  пауза ТВ трансляції з метою подальшого індивідуального перегляду. Відтепер Ви точно не пропустите Вашу улюблену телепередачу, фільм, чи футбольний матч.

 

- ТВ запис - можливіть перегляду телепередач в прямому ефері в минулому часі в будь який знучний для Вас час. 

 

- Електронна програма передач : телепрограму можна переглядати безпосередньо на екрані комп'ютера або телевізора. Ви можете дізнатися програму передач для кожного каналу і отримати повний список всіх каналів і програм для наступних днів . Це дуже зручно! Не треба переключатися з каналу на канал у пошуках цікавої передачі.

 

- OLL.TV портал для абонентів: онлайн радіо, відео кліпи, футбольні матчі.

 

 


   

 OLL.TVСТАРТОВИЙ ОПТИМАЛЬНИЙПРЕМІАЛЬНИЙ
Телеканали82 (2 HD)146 (11 HD)176 (31 HD)
Відеотека50 фільмів++
Футбол-++
Музика30 днів++
Радіо+++

ТВ-запис

за 7 днівза 7 днівза 7 днів

Ціна

59 грн./міс.119 грн./міс.199 грн./міс.

 

  АКЦІЯ тариф "Оптимальний" 49 грн./міс.СПИСОК ВСІХ ТЕЛЕКАНАЛІВ 176 (31 HD)

ІНСТРУКЦІЯ З НАЛАШТУВАННЯ ОБЛАДНАННЯ

 


     Послуга надається ТзОВ "Діджітал Скрінз" (ТМ "Oll.tv") при підтримці Інтернет-оператору "ЛЮКС.НЕТ". ТзОВ "Діджітал Скрінз" залишає за собою право без попередження змінювати кількість або список телеканалів.