Потрібно знати


 

   Мегабайт (Мб) і Мегабіт (Мбіт) - це одиниці виміру інформації. Швидкість передачі даних вимірюється в Мбіт/с (Мегабіт в секунду). 1 Мбіт/с (один мегабіт) = 1000 Кілобіт в секунду. А обсяг даних, які передаються і завантажуються до Вас на комп'ютер з мережі Інтернет вимірюється в Мб (Мегабайт в секунду). 1 Мб (один мегабайт) = 1024 Кб (кілобайт).

 

1 Кбайт = 8 Кбіт

1 Мбайт = 8 Мбіт

 

Вирішуємо просту задачу: 20Мбіт (20000Кбіт) / 8 = 2500 Кбайт/c = 2,5 Мбайт/с

 

Вирішуємо просту задачу: 40Мбіт (40000Кбіт) / 8 = 4000 Кбайт/c = 5 Мбайт/c

 

Вирішуємо просту задачу: 50Мбіт (50000Кбіт) / 8 = 6250 Кбайт/c = 6,2 Мбайт/c

 

Вирішуємо просту задачу: 100Мбіт (100000Кбіт) / 8 = 125000 Кбайт/c = 12 Мбайт/c

 

    Що таке швидкість до 100 Мбіт/c ? Це максимальна швидкість передачі даних Вашої мережевої карти в комп'ютері.

   

  

Швидкість Інтернет до Мбіт/сШВИДКІСТЬ ЗАВАНТАЖЕННЯ ДАНИХФІЛЬМ 1400 Мбайт
до 100 Мбіт/cдо 12 Мбайтдо 3 хв.

 

 

ПАКЕТ

ШВИДКІСТЬ ІНТЕРНЕТ МБІТ/с

ЗАВАНТАЖЕННЯ ДАНИХ МБАЙТ/СФІЛЬМ 1,4 ГБ
Оптимальнийдо 20 Мбіт/cдо 2,5 Мбайт/с20 хв.
Стандартнийдо 40 Мбіт/cдо 5 Мбайт/c7 хв.
Класичнийдо 50 Мбіт/cдо 6,2 Мбайт/с4 хв.
Бізнесдо 100 Мбіт/cдо 11 Мбайт/с3 хв.

 

 

Від чого залежить швидкість Інтернету ?

 

   Швидкість Інтернету - це специфічна річ. Вона залежить від багатьох чинників і від неї багато що залежить. Існує маса причин , які можуть " гальмувати " швидкість доступу в Інтернет. Це може бути ліміт з'єднань в операційній системі , завантаженість сервера, з якого в даний момент проводиться завантаження, закачування, перегляд сторінок, онлайн перегляд . Найчастіше, це найбільш відвідувані сторінки в Інтернеті : соціальні мережі, мережі зберігання даних і т.д.

 

   Швидкість Інтернету може відрізнятися в кілька разів залежно від часу доби. Важливо, на який сайт Ви заходите . Деякі ресурси відкриваються швидко , деякі дуже довго. Це залежить від самого сайту, який Ви хочете відкрити . Одні сайти можуть використовувати налагоджені системи , перебувати на якісному хостингу (місце, де зберігається сайт ), інші ж можуть бути застарілими і не здатними швидко працювати .

 

 

Від чого залежить швидкість завантаження з торрентів ?

 

Якщо роздача / закачування не йде або йде, але дуже повільно.

 

 Швидкість далеко не завжди залежить від Вас, вона залежить від всіх пірів, підключених до роздачі і найчастіше від їх кількості (зазвичай, чим їх більше, тим вище швидкість).

 

1 . Якщо на закачуванні торрент , на якому мало пірів ( 1-5 штук).

 

   Не чекайте великої швидкості закачування. Найчастіше вона може бути взагалі нульовою , так як у когось з пірів закрито порти, у когось слабкий канал, у когось в клієнті багато завдань , у якихось пірів з Вами поганий зв'язок (навіть якщо у нього широкий канал ), загалом, причин маленькій швидкості маса !

 

   Великої швидкості слід очікувати тільки за наявності великої кількості пірів . Велика швидкість також може спостерігатися при малій кількості пірів, якщо Вам вдалося підключитися до піру з Вашої мережі (як правило якість та швидкість зв'язку всередині однієї локальної мережі значно вище, ніж між двома довільними комп'ютерами в Інтернеті).

 

2 . Якщо на роздачі торрент , на якому, наприклад , 30 лічерів і 300 сідів.

 

  Очікувати великої швидкості віддачі при цьому не слід , вона може бути навіть нульовою , так як на кожного Лічера припадає 10 сідів і ймовірність того , що лічер підключиться саме до Вас, мала.

 

Де можна дізнатися число лічерів / сідів ?

 

   Число лічерів / сідів можна подивитися в клієнті . Якщо ваш клієнт не вказує таку інформацію , то її можна подивитися в докладній статистиці пірів потрібної вам роздачі , але інформація деколи там може бути трохи застарілою.