Оплата послуг


    

   Абонплата нараховується в кінці місяця останнього числа. Оплата послуг здійснюється авансовим платежем до 1-го числа за місяць, в якому буде надаватися послуга. У разі несплати і негативного балансу , система обліку автоматично відключає доступ до мережі Інтернет 1-го числа. Своєчасна оплата гарантує безперервність доступу до послуги.

 

  Відновлення надання послуг здійснюється після внесення повної суми (без перерахунків) на особовий рахунок, згідно з обраним тарифним планом.

 

   Якщо Ви не плануєте користуватися нашими послугами , Вам необхідно звернутися до центру обслуговування абонентів та написати заяву на тимчасове призупинення послуги доступу до мережі Інтернет або зателефонувати і зробити заявку в телефонному режимі. У такому випадку не нараховується щомісячна абонплата. В інших випадках абонплата нараховується в повному обсязі без перерахунку. 

 

   Повторне підлючення або перенесення з однієї адреси на іншу із збереженням облікових даних ( логіна і пароля ) складає 200 грн. Перенесення можливе тільки в багатоповерхових будинках з врахуванням технічної можливості .

 

 

Варіанти оплати послуг доступу до мережі Інтернет:

 

1. Оплатити послуги через банк

 

     ( Реквізити для оплати послуг через банк розміщені в Публічному договорі ). При оплаті обов'язково вказувати ПІБ, адресу чи номер грошового рахунку.

 

2. Поповнити рахунок з особистого кабінету


3. Поповнення рахунку в терміналах самообслуговування

 

 

2. Поповнення рахунку з особистого кабінету

 

     Для поповнення рахунку з особистого кабінету необхідно підключитись до Інтернету та Увійти в особистий кабінет.

 

 

 

 

 

 

Введіть CVV код Вашої карти (3-х значне число, що знаходиться на іншій стороні карти)

 

 

   Прийом платежів здійснюється в режимі он-лайн. Кошти зараховуються на баланс миттєво. Тому після оплати, Ви одразу отримаєте доступ до мережі Інтернет.

 

   Даний сервіс дозволить Вам розраховуватись за отриманні послуги з дому або будь-якого іншого місця, де є доступ до мережі Інтернет.

 

   Всі платежі з платіжних карток здійснюються у відповідності до вимог міжнародного стандарту безпеки даних індустрії платіжних карток, до якого  належать міжнародні платіжні системи Visa та MasterCard. Введення реквізитів платіжних карток здійснюється суворо на захищеному сервері процесінгового центру банку.

 

3. Поповнення рахунку в терміналах самообслуговування

 

     Відтепер поповнити рахунок можливо в терміналах самообслуговування обравши розділ телебачення та Інтернет. Після проплати Інтернет автоматично з'являється.

 

     Для оплати в терміналі потрібно обрати ЛЮКС.НЕТ, ввести номер грошового рахунку, який вказаний в квитанції. Якщо по номеру Вашого грошового рахунку висвітилось Ваше Прізвище та Ім'я - це означає що Ви все вірно ввели та можете здійснювати оплату. 

 

Термінали самообслуговування знаходяться за адресами:

 

АДРЕСАМІСЦЕ ЗНАХОДЖЕННЯ
м. Малин, вул. Гагаріна 27офіс ТОВ "ЛЮКС.НЕТ"
м. Малин, вул. Грушевського 12БІЗНЕС ЦЕНТР
м. Малин, вул. ГМП 20магазин "Мирний"
м. Малин, вул. Огієнка 65амагазин "Зоряний"
м. Малин, вул. Приходька 58магазин "Сахалін"
м. Малин, вул. Фрунземагазин "Кошик"
м. Малин, вул. Суворова 92аптека
смт. Гранітне, вул. Шевченка 15амагазин ФОП "Гуменюк"